Яцина Олександр Іванович

Старший науковий співробітник ДУ «Інститут урології» НАМН України. Кандидат медичних наук. Лікар висшої кваліфікаційної категорії зі спеціальності «Урологія». Дійсний член Європейської асоціації урологів (EAU), Американської асоціації урологів (AUA), Міжнародної асоціації урологів (SIU), Ендоурологічного товариства (Endourological Society), Асоціації урологів України. Засновник та президент Всеукраїнської асоціації пластичної та реконструктивної хірургії тазового дна.

Вільно володіє португальською та англійською мовами.

Народився 27 березня 1983 р. у м. Вінниця. Дитинство минуло у південноафриканській країні Мозамбік (м. Мапуту), куди сім’я переїздить у 1988 р. Однак доля повертає майбутнього науковця в Україну. Вже у 2006 р. він з відзнакою закінчує Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова і упродовж 2006-­2008 рр. проходить інтернатуру у КМАПО ім. П.Л. Шупика за спеціальністю «Урологія», отримує спеціалізацію з онкології (2010 р.).

У 2013­-2015 рр. проходить клінічну ординатуру на базі Національного інституту раку зі спеціальності «Онкологія».

Проте ініціативний та цілеспрямований О. Яцина не зупиняється на досягнутому: наразі здобуває освіту при Національній академії державного управління при Президентові України, спеціальність — «Державне управління».

photo1Сьогодні О. Яцина — висококваліфікований фахівець, в активі якого успішна лікарська практика. Так, упродовж перебування на посаді онкоуролога в Національному інституті раку (2008­2015 рр.) лікар оволодів усім спектром сучасних операцій на сечовивідних та статевих органах у чоловіків та технікою унікальних операцій при недостатності органів тазового дна та стріктурах уретри. Серед інших досягнень — розробка нової уродинамічної стійки для обстеження та лікування хворих, що стало основою для захисту 3­х дисертацій та було відзначено золотою медаллю на конкурсі країн СНГ «VІІ міжнародний салон винаходів та нових технологій «Новий час» (2012 р.).

Здобуті знання та досвід, прогресивні бачення О.І. Яцини знайшли свій вияв у активній науково­дослідницькій діяльності: у 2014 р. він успішно захистив кандидатську дисертацію і на сьогодні працює над докторською роботою. До того ж, є співавтором методичних рекомендацій Національного інституту раку з неад’ювантної поліхіміотерапії в лікуванні хворих на м’язово­інвазивний рак сечового міхура (2014 р.), з ранньої діагностики та профілактики кістних метастазів у хворих на нирковоклітинний рак (2015 р.) та ін. В активі молодого науковця 3 патенти на винахід та 12 патентів на корисну модель.

Водночас постійне прагнення до саморозвитку та підвищення професійного рівня проявились в участі у багатьох міжнародних науково­практичних конференціях, світових конгресах, найчастіше з доповідями та розробками власних методик та методів у галузі онкоурології та реконструктивної хірургії (Австралія, Італія, Швеція, Німеччина, Чехія, Великобританія, Іспанія, США, Японія). Не менш важливу роль у практиці О.І. Яцини відіграє досвід, отриманий протягом міжнародних стажувань: курс оперативної лапароскопії (Німеччина, 2009 р.); Urologishe Klinik Diakonissenkrankenhaus Dresden (Німеччина, 2011 р.); відділення реконструктивної урології (Вірджинія, США, 2014 р.), Федеральний університет Ріо­де­Жанейро (Бразилія, 2015 р.);
Ендохірургічний інститут ім. Кулкарни та центр реконструктивної урології, (Індія, 2015 р.), Королівський науково­дослідний госпіталь Халамашир (Шефільд, Великобританія, липень­серпень 2015 р., лютий­травень 2016 р.) та ін.

 

Трифонюк Лілія Юріївна
Трифонюк Лілія ЮріївнаВице-президент Всеукраинской пластической и реконструктивной хирургии тазового дна

лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії, лікар УЗД

у 2006 році закінчила лікувальний факультетет Буковинського державного медичного університету за спеціальністю «Лікувальна справа» та отримала диплом лікаря з відзнакою. В 2006-2008 роках проходила спеціалізацію за фахом «Урологія» на базі Рівненської обласної лікарні та Київської національної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Щупика.  2008р. отримала спеціалізацію лікаря УЗД. З 2006 р. та по даний час працює лікарем-урологом обласного центру урології та ДЛТ Рівненської обласної клінічної лікарні та лікарем-урологом Рівненського обласного онкологічного диспансеру. З 2010 зарахована як одна з кращих студенток до  аспірантури Військового Медичного Інституту (Варшава, Польша), де і навчалась по 2015 р. Володіє високою теоретичною підготовкою та практичними навиками, являється лікарем вищої кваліфікаційної категорії зі спеціальності «урологія» з 2016

Подробнее

 

 

Яловенко Екатерина Алексеевна
Яловенко Екатерина АлексеевнаВице-президент Всеукраинской пластической и реконструктивной хирургии тазового дна
Основные направления работы врача включают в себя диагностику и лечение воспалительных, инфекционных, предраковых и других патологий женских половых органов. Также специалист занимается коррекций нарушений, сопровождающих период менопаузы у женщин, проблем с зачатием, осложнений после родов, ведением беременности.
Подробнее
Грижимальский Евгений Викторович
Грижимальский Евгений ВикторовичНаучный секретарь
Научная деятельность

Кандидат медицинских наук.

Защитил диссертацию на тему: «Оптимизация анестезиологического обеспечения кесарева сечения».

28 научных работ, 1 патент

Подробнее